Haber

Giresunspor yönetimi çalışmalara devam edecek

SporToto Büyük Lig’den Spor Toto 1. Lig’e düşen Giresunspor’da yönetim kurulunun çalışmalarına devam edeceği bildirildi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, kulübün içinde bulunduğu hassas süreçte önümüzdeki dönemin kritik öneme sahip olduğu vurgulandı.

Bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında Giresunspor Kulüp Başkanı Nahid Ramazan Yamak ve yönetim kurulunun tam kadro olarak göreve devam etme kararı aldığı belirtilirken, kulübün geleceği için yapılacak çalışmaların tüm hızıyla devam edeceği belirtildi. düzeyde değerlendirilmiş ve şu görüşler verilmiştir:

“Cami olarak birlik ve beraberlik içinde hareket etmemiz gereken bu dönemde milletvekillerimiz, siyasetçilerimiz, şehrimizin ileri gelenleri, mülki idaremizin yetkilileri, STK’larımız ve taraftarlarımızın katılımıyla kapsamlı bir istişare toplantısı düzenleyeceğiz.” Kulübümüzün geleceği için atılacak adımları ortak akılla belirleyeceğimiz bir toplantı düzenleyeceğimizi duyuruyor, tüm Giresun’u Çotanak Arma etrafında birleşmeye davet ediyoruz. Camiamızın içinde bulunduğu bu süreci atlatmak adına 24 Haziran 2023 Cumartesi günü saat 17.00’de Giresunspor Tesisleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu